موبایل

فناوری جدید صفحه نمایش وان پلاس

وان‌پلاس دعوتنامه‌هایی مطبوعاتی برای یک رویداد ارسال کرده که گویا فردا برگزار خواهد شد. این شرکت قرار است در رویداد فناوری جدید صفحه‌نمایش خود را معرفی کند.

 

وان‌پلاس در حال ارسال دعوت‌نامه‌های مطبوعاتی برای رویدادی است که فردا در شنزن چین  برگزار خواهد شد. این شرکت قصد دارد فناوری جدیدی را برای صفحه‌نمایش معرفی کند. در حال حاضر سرنخ دیگری از این فناوری وجود ندارد؛ اما گمانه‌زنی‌ها نشان می‌دهد که قرار است فناوری مذکور، صفحه‌نمایشی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز باشد.

فناوری جدید صفحه نمایش وان پلاس

برخی شایعات حاکی از معرفی گوشی وان‌پلاس ۸ در رویداد مورداشاره است؛ اما این اتفاق برخلاف سنت دیرین وان‌پلاس در معرفی گوشی‌های جدید طی ماه‌های مه و اکتبر (اردیبهشت و مهر) خواهد بود. زیرا هنوز سه ماه از معرفی سری فعلی وان‌پلاس 7T نگذشته است.

به‌احتمال‌زیاد این رویداد فقط مراسمی است که روی صفحات نمایش جدید ۱۲۰ هرتزی متمرکز شده است تا معرفی کامل گوشی‌های آینده‌ی وان‌پلاس. به‌ نظر می‌رسد که این شرکت چینی کاملا به عرضه‌ی گوشی با نرخ نوسازی بالا متعهد شده است؛ چراکه بنیان‌گذار شرکت، کارل پی (Carl Pei) گفته که تمام دستگاه‌های آینده‌ی وان‌پلاس دارای صفحه‌نمایشی با حداقل نرخ نوسازی ۹۰ هرتز خواهند بود. درهرحال، باید صبر کنیم و ببینیم که وان‌پلاس برای این رویداد چه برنامه‌ای دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا